Zdeněk Svěrák: Povídky

  Ahoj všichni! :D Dnes jsem si pro vás připravila něco maličkého, co stihnete přelouskat za jeden večer. :)
Název: Povídky
Autor: Zdeněk Svěrák
Ilustrátor: Jaroslav Weigel
Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2009
Počet stran: 106
Anotace: Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem. V povídkách se jistě poznáte i vy, protože inspirací pro povídky je Zdeňku Svěrákovi právě život sám. Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do stejné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů. Dlouho očekávaná sbírka Svěrákových povídek bude skvostem ve vaší knihovně, ke kterému se budete rádi vracet.

Musím dát za pravdu této anotaci. Jak už nám řekla, tak tato knížka je opravdu skvělá. Já osobně mám velmi ráda Zdeňka Svěráka, ať už se jedná o knihy ale i o filmy. :) Nedávno jsem poslouchala audioknihu Po strništi bos a také to bylo naprosto úžasné. Opravdu oceňuju Svěrákův humor, ten mě fakt bere!
Jelikož má knížka pouhých 106 stránek, bylo to doslova takové čtení na večer a to občas také ocením :D Tato knížka se skládá z deseti různých povídek tak asi o deseti stránkách každá. Nejvíce mě zaujala povídka Vltava, od které jsem se jednu chvíli doopravdy nemohla odtrhnout, naopak povídka Podvodník byla podle mě až moc zdlouhavá a moc mě nezaujala, ale tak to byla jenom jedna, zbytek byl velmi vydařený! :)Komentáře

Oblíbené příspěvky