Kiera Cass: Šťastně až navěky

  Ahoj všichni čtenáři i nečtenáři! Dneska se vrhneme na knížku Šťastně až navěky, sbírku povídek, která patří k všemiznámé sérii Selekce. 😍
Jelikož jsem tuhle knížku četla v elektronické podobě, nemám tedy své vlastní foto, a tak použiju jednu fotku z eshopu Martinus, doufám, že vám to nebude vadit. :)

Název: Šťastně až navěky
Autorka: Kiera Cass
Překladatelka: Nika Exnerová
Nakladatelství: CooBoo
Rok vydání: 2016
Počet stran: 368
Anotace: Kniha povídek ze světa Selekce. Než se America přihlásila do Selekce, jiná žena musela projít touto soutěží, aby se stala královnou. Aspen nikdy nevěřil, že se vymaní z chudoby, která provázela všechny příslušníky jeho kasty. Avšak poté, co se stane strážcem, dokáže, že kasty nemusí určovat lidskou budoucnost. Marlee Tamesová se přihlásila do Selekce a prince Maxona zbožňovala, ale nikdy by si nepřipustila, že se může zamilovat i do někoho jiného. Princ si nikdy nemohl vybrat, co bude dělat -  o všem rozhodoval jeho otec, ale nyní nastal okamžik, kdy vše musí vzít pevně do svých rukou.
Sbírka povídek ze světa Selekce, v níž se hlavními postavami stávají princ Maxon, strážce Aspen, účastnice Selekce Marlee nebo současná královna. Titul navíc obsahuje bonusové scény, epilog, mapy a ilustrace.

Opět musím hodnotit velmi kladně, jelikož celou tuhle knižní sérii Selekce naprosto miluji?? Ze začátku mě sice tento díl až tak moc nebavil, ale postupně si mě kniha dostala a vyvrátila mé pochyby o tom, že povídky nebudou tak skvělé, jako ty hlavní části. Ze všeho nejvíc se mi líbila část z pohledu Americy na Maxonovy narozeniny. :D Také jsem velmi ocenila část Jak dopadly aktérky Elity? Podle mě byla tato kniha takovou pěknou třešničkou na dortu celé Selekce.:D Pokud jste milovníky této série, určitě doporučuji! :)


Komentáře

Oblíbené příspěvky